علوی:دولت روحانی در کردستان کار اساسی انجام نداد

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اقتصادی , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - 30 می 2017

روحانی باید جلو افرادی را بگیرد که در مجموعه دولت خلاف قانون حرکت می‌کنند
علوی: 16 میلیون رأی رئیسی خواهان تغییر و رفع تبعیض‌ در دولت هستند/ دولت روحانی در کردستان کار اساسی انجام نداد
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: 16 میلیون نفری که به آقای رئیسی رأی دادند خواهان تغییر و رفع تبعیض‌ها هستند و این مسوولیت آقای روحانی را به مراتب سنگین‌تر کرده است که باید مورد توجه رئیس جمهوری دوازدهم قرار بگیرد.

سیداحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: واقعیت این است که حضور گسترده مردم در انتخابات بی‌نظیر بود و ملت ایران در 29 اردیبهشت امسال حماسه تاریخی و بی‌نظیر دیگری را خلق کردند.

وی از روز 29 اردیبهشت 96 به عنوان یک روز تاریخی و جشن ملی نام برد، خاطرنشان کرد: رأی مردم به منتخبین خودشان پیام‌های زیادی داشت.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: این حماسه بی‌نظیری عمق امیدواری ملت ایران به نظام و حضور همیشگی آنان در صحنه برای پشتیبانی از نظام را به تصویر کشید.

علوی اضافه کرد: این حماسه حضور برای دشمنان نظام این پیام را داشت که ملت ایران علیرغم تمام مشکلات اقتصادی و غیره و تهدیدات و تبلیغات آنان همواره در صحنه حاضر هستند و بزرگترین پشتیبان برای انقلاب هستند.

مردم خواهان کار و تلاش و رشد شاخص‌های اقتصادی هستند

وی خاطرنشان کرد: در قبال این حماسه و حضور پرشور و تاریخی مردم در عرصه انتخابات آنچه امروز روی مسوولیت آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم ایران سنگینی می‌کند این است که مردم خواهان کار و تلاش و رشد شاخص‌های اقتصادی هستند و باید به این مطالبه مردم پاسخ در خور شأن داده شود.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: امروز این مردم از رئیس جمهور دولت دوازدهم طلب رفع تبعیض و حذف بی‌عدالتی و حذف شهروند درجه یک و دو در کشور دارند.

علوی با بیان اینکه روحانی باید با پاسخگویی به مطالبات مردم جواب ارای مردم که تا ساعت 12 شب برای مشارکت در انتخابات در صف‌ها ماندن را به نحو احسن بدهد، اضافه کرد: رفع مشکلات موجود در حوزه‌های اقتصادی و غیره خواسته و مطالبه جدی مردم ایران است.

امروز کشور ما نیاز به دولتی چابک و کارآمد دارد

وی با بیان اینکه مسأله بیکاری که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم است باید حتما حل شود، گفت: مسأله اشتغال را دولت روحانی باید حتما حل کند و بستر تغییر را به قول خودشان را در کشور فراهم سازند.

وی تصریح کرد: امروز کشور ما نیاز به دولتی چابک و کارآمد دارد و دولت باید با اعضای جوان و متخصص بستر رفع مشکلات موجود در کشور را فراهم سازد.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس افزود: دولت آینده نباید تنها از طیف خاصی انتخاب و استفاده کند، بلکه باید از تمام طیف‌ها و ظرفیت‌ها استفاده کنند تا به شعار اعتدالی خود جامه عمل بپوشانند.

علوی با بیان اینکه دولت برای اینکه کارآمدی لازم را داشته باشد باید همه طیف‌ها را مورد استفاده قرار دهد و به عده‌ای خاص خلاصه نشود، گفت: دولت باید روابط بین‌الملل را که در دوره قبل دنبال کرد به صورت قوی‌تری پیش بگیرد تا تحریم‌ها را از بین ببرد.

وی بر قوی‌تر کردن ارتباطات خارجی تاکید کرد و اظهار داشت: دولت در بحث اقوام و مذاهب باید با برنامه‌ریزی مناسب کاری بکند که تبعیض‌ها ریشه‌کن شود، چراکه این مطالباتی است که مردم به ویژه اهل سنت و قومیت‌ها از آقای روحانی می‌خواهند.

روحانی باید جلو افرادی را بگیرد که در مجموعه دولت خلاف قانون حرکت می‌کنند

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: رفع مشکل بیکاری، ایجاد اشتغال، رفع ناعدالتی‌ها و تبعیض‌ها در کل کشور از مطالباتی مردم است که دولت دوازدهم باید براساس شعارهایی که در زمان تبلیغات انتخاباتی داده عمل کند.

وی با تاکید براینکه آقای روحانی باید بیشتر در بین مردم حضور پیدا کند و از نزدیک با مشکلات جامعه آشنا شود، اظهار کرد: امروز مشکلات اقتصادی، تورم و رکود و همچنین اشتغال فشار جدی به مردم وارد کرده و امیدواریم آقای روحانی با یک دولت تازه نفس ماراتن 4 ساله آینده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

علوی گفت: این توقع است که بحث تولید رونق پیدا کند و جلوی قاچاق کالا و ارز گرفته شود.

وی گفت: آقای روحانی باید با قاطعیت تمام اجازه ندهد که افرادی از مجموعه دولت در مسیر خلاف شرع و قانون حرکت کنند و دست به اقداماتی بزنند که موجب نگرانی مردم شود.

16 میلیون رأی رئیسی خواهان تغییر و رفع تبعیض‌ در دولت هستند

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس اظهار کرد: 24 میلیون رأی به روحانی رأی کمی نیست و در کنار آن نیز 16 میلیون نفری که به آقای رئیسی رأی دادند نیز خواهان تغییر و رفع تبعیض‌ها هستند و این ارا مسوولیت آقای روحانی را به مراتب سنگین‌تر از گذشته کرده است.

علوی خاطرنشان کرد: روحانی باید نسبت به تحولات اساسی در دولت خود اقدام نماید و نواقصی را که در دولت قبل وحود داشت رفع کند.

وی با بیان اینکه این انتظار را داریم که دولت نگاه ویژه‌‌ای به استان کردستان داشته باشد، اضافه کرد: در دولت قبل اقدام اساسی در استان کردستان انجام نگرفته است و این انتظار را داریم که در دولت دوازدهم با توجه به اینکه بیش از 73 درصد مردم کردستان دوباره به روحانی دادند با توجه بیشتر به مردم این استان پاسخ این اعتماد را بدهند.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس در پایان ابراز امیدواری کرد، نظر و دیگاه روحانی به استان کردستان مشخص و مشکلات موجود در استان کاملا مرتفع شود.
✅ @ahsanalavi

✅ http://ahsanalavi.ir


نوشته شده توسط:modir - 413 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 257
برچسب ها:
دیدگاه ها