علوی: نوسانات نرخ ارز ثبات بازارمواد غذایی را برهم می زند

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
جمعه - 10 مارس 2017

علوی تاکیدکرد:

نوسانات نرخ ارز ثبات بازارمواد غذایی را برهم می زند

نماینده مردم سنندج درمجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز ثبات بازارمواد غذایی را برهم می زند،گفت: عدم نظارت بر فروش و نبود توزیع عادلانه مانعی برای تنظیم اصولی بازار مواد غذایی به شمار می آید.

نوسانات نرخ ارز ثبات بازارمواد غذایی را برهم می زند
سیداحسن علوی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بازار مواد غذایی درکشور،گفت: توزیع اصولی و نظارت دقیق در بازار راهکاری برای تنظیم نرخ مواد غذایی درکشور به شمارمی آید البته نوسانات نرخ ارز نیز بر نرخ گذاری بازار مواد غذایی تاثیرگذار است.

نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ضعف نظارت عالیه بر بازار خرید و فروش مواد غذایی مانعی برای تنظیم اصولی بازار مواد غذایی به شمارمی آید،تصریح کرد: تعادل نرخ مواد غذایی درکشور با یکسان سازی نرخ به طریق سراسری به ثبات می رسد.

علوی با بیان اینکه نظارت، توزیع، کنترل دربازار باید نظامندتر شود،افزود: آمایش تولید گوشت به طریق سراسری درکشور راهکاری اصولی برای تنظیم بازار عرضه و تقاضا در بازارگوشت به شمارمی آید.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز بر بازار مواد غذایی تاثیر می گذارد، یادآورشد:عدم نظارت برفروش ونبود توزیع عادلانه مانعی برای تنظیم اصولی بازار مواد غذایی به شمار می آید


نوشته شده توسط:modir - 413 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 447
برچسب ها:
دیدگاه ها