علوی: باندهای مافیایی از مجاری قانونی جنس وارد می کنند

دسته: آخرین خبرها , اقتصادی , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 15 فوریه 2017

نماینده سنندج در گفتگو با کردپرس:
باندهای مافیایی از مجاری قانونی جنس وارد می کنند
سرویس ایران- سید احسن علوی گفت:باندهای مافیایی و باندهای قدرت در خیلی از مواقع از طریق مجاری قانونی جنس وارد می کنند و موجب اختلال در سیستم گمرکی کشور می شوند.
نماینده مردم سنندج،کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار پارلمانی کردپرس که منظور شما از حاشیه امن برای قاچاقچیان حرفه ای در مناطق مرزی که به آن اشاره می نمایید،چیست؛توضیح داد:قطعا منظور از اشخاصی که در مناطق مرزی حاشیه امن دارند،کولبرها نیستند.بلکه بیشتر باندهای مافیایی و بانده های قدرت هستند که در خیلی از مواقع از مجاری قانونی جنس وارد کشور می کنند.
وی افزود:باندهای مافیایی یا ترفندهایی بکار می برند یا با هماهنگی برخی افراد در پست های مختلف مبادرت به انجام این کار می کنند که لازم است هر چه زودتر شگردهای آن ها شناسایی شده و اقدام جدی برای برخورد با آن ها انجام بگیرد.
علوی با اشاره به نبود سیستم نظارتی مناسب در مرزها اذعان کرد:در موارد زیادی باندهای قاچاق به صورت کانتینری جنس وارد می کنند ولی چون ما سیستم ایکس ریل قوی در بسیاری از مرزها نداریم با مشکل مواجه می شویم و این خود مزید بر علت شده تا این ها بتوانند مشکلاتی را برای سیستم ورود و خروج کالا ایجاد کنند.
نماینده سنندج در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت برخورد با پرونده مدیران نالایق، که قبلا مطرح کرده بودید،به کجا رسیده،گفت:در این مقطع چون زمان زیادی تا انتخابات نداریم،هنوز به صورت جدی وارد این موضوع نشده ایم.اما مدیرانی وجود دارند که پرونده آن ها در حال بررسی است و قطعا در مورد آن ها اقدام می شود.


نوشته شده توسط:modir - 413 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 330
برچسب ها:
دیدگاه ها