نمی‌گذارم مدیران نالایق در کردستان فعالیت کنند

دسته: آخرین خبرها , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 19 ژانویه 2017

نماینده سنندج:
نمی‌گذارم مدیران نالایق در کردستان فعالیت کنند

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران گفت: نمی‌گذارم مدیران نالایق و کسانی که دلسوز مردم نیستند و نمی‌توانند کاری انجام دهند در کردستان به کار گرفته شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، سید احسن علوی، شامگاه چهارشنبه(29 دی) در نوزدهمین نشست کمیسیون گردشگری، اقتصاد و ورزش اتاق بازرگانی سنندج که با دستور کار گردشگری سلامت برگزار شد، اظهار کرد: باید ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و همچنین مشکلات استان را بشناسیم و بررسی کنیم که چرا نمی توانیم گردشگران را جذب کنیم.

وی افزود: متاسفانه هنوز در کشور ما مفهوم گردشگری، آن چنان که باید مورد توجه قرار نگرفته و فرهنگ سازی لازم در این زمینه انجام نشده است.

نماینده سنندج با اشاره به اینکه اقتصاد کشور ما وابسته به درآمدهای نفتی است، عنوان کرد: بی تردید در آینده منابع سوختی ما تمام می‌شود، پس باید از هم اکنون به فکر منابع دیگری برای درآمدزایی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مدیریت امری بسیار مهم است، گفت: متاسفانه مدیرانی را در استان انتخاب می‌کنند که دلسوز مردم نیستند، اما کسانی که به مردم خیانت می‌کنند نباید مدیر شوند.

علوی بیان کرد: نمی‌گذارم مدیران نالایق و کسانی که دلسوز مردم نیستند و نمی‌توانند کاری انجام دهند در کردستان مدیریت کنند.

وی ادامه داد: مجمع نمایندگان استان کردستان قاطعانه از مدیرانی که دلسوز مردم هستند و خوب مدیریت می‌کنند حمایت می‌کند.

نماینده سنندج افزود: اما کسانی که کم‌کاری و یا خلاء‌هایی را در مدیریت خود دارند باید یا خود را اصلاح کنند و یا عرصه را برای دلسوزان خالی کنند.

وی عنوان کرد: هفته گذشته یک سرمایه گذار عراقی حاضر به سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد تومانی در کردستان شده بود اما به دلیل اینکه هیچگونه حمایتی از وی نشد از انجام سرمایه گذاری منصرف شد.

علوی در پایان گفت: استان کردستان قدمت بسیار زیادی دارد و باید این استان به قطب گردشگری تبدیل شود.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 458
برچسب ها:
دیدگاه ها