نماینده سنندج از خبرگزاری ایرنا کردستان بازدید کرد

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فرهنگی هنری , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 18 ژانویه 2017

سیداحسن علوی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه از خبرگزاری ایرنا مرکز سنندج بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سید احسن علوی در این بازدید از بخش های مختلف خبرگزاری ایرنا بازدید کرد و از نزدیک با نحوه کار در این رسانه آشنا شد.
وی در دیدار با کارکنان و خبرنگاران ایرنا گفت: رسانه های رسمی، با توجه به جایگاهی که در کشور دارند باید بیشتر مشکلات و مسائل مردم را بازتاب دهند تا استقبال مردم به این رسانه ها افزایش یابد.
علوی افزود: در شرایطی که رسانه های غیر رسمی و شبکه های اجتماعی رو به افزایش است باید فضا و امکان لازم برای رقابت رسانه های رسمی با این رسانه ها افزایش یابد.
این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به کمبود آب و خشکسالی به عنوان یکی از مشکلات جدی آینده کشور یاد کرد و گفت: رسانه ها باید در این زمینه فرهنگ سازی کنند.
وی به اهمیت اطلاع رسانی درست در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ها در برابر مردم مسئولیت خطیری دارند و باید به خوبی این مسئولیت خود را انجام دهند.
علوی با اشاره به مطالبات رسانه ای مردم گفت: هر رسانه ای نتواند بیانگر دردها و مشکلات مردم باشد ان رسانه در جذب مخاطب ناموفق خواهد بود.
وی در پایان از خبرنگاران ایرنا مرکز سنندج به دلیل پیگیری روزمره مسایل و موارد خبری استان کردستان قدردانی کرد.
رئیس خبرگزاری مرکز سنندج نیز در این بازدید به ارائه توضیحاتی در مورد امکانات، وضعیت نیروهای انسانی و نحوه کار خبرگزاری ایرنا پرداخت.
مسعود احمدی گفت: خبرگزاری ایرنا نقش بسیار مهمی در انتشار و بازتاب اخبار استان دارد و در این زمینه نیازمند همکاری و تعامل بیشتر مسئولان است.
وی اضافه کرد: خبرگزاری ایرنا با بازتاب اخبار، مصاحبه، گزارش خبری و گزارش های تصویری درصدد است تا توانمندی ها و قابلیت های استان را در زمینه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را در سطح منطقه ای، ملی و حتی بین المللی به مخاطبان عرضه کند.
وی اظهار کرد: با راه اندازی کانال تلگرامی ایرنای کردستان شهروندان می توانند مسایل و مشکلات خود را به این کانال ارسال کرده تا خبرنگاران این مرکز مشکلات این حوزه را بررسی و پیگیری کنند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 407
برچسب ها:
دیدگاه ها