طرح گفت‌وگوی ملی باید در راستای اعتلای منافع مردم باشد

دسته: آخرین خبرها , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - 17 ژانویه 2017

نماینده سنندج در گفت‌وگو با ایسنا؛
طرح گفت‌وگوی ملی باید در راستای اعتلای منافع مردم باشد

نماینده مردم سنندج، دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ایده‌ی طرح گفت‌وگوی ملی خوب است اما خروجی امری مهم‌تر است، گفت: برآیند گفت‌وگوی جناح‌ها باید به منافع مردم وصل شود در غیر اینصورت تمامی تعهدات و ایده‌های دولت در حد شعار باقی می‌ماند.
احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، در خصوص تشکیل کمیته تخصصی گفت‌وگوی ملی در فراکسیون امید، اظهار کرد: هر اقدامی که در رابطه با منافع ملی و رشد و توسعه کشور باشد به طور قطع مثبت ارزیابی می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه نمایندگان مردم در مجلس باید فارغ از اختلافات به مسائل اشتراکی بپردازند و این الگو را بتوانند به جامعه هم تعمیم دهند، افزود: طرح گفتگوی ملی تنها زمانی می‌تواند تحقق پیدا کند که جناح‌ها و احزاب سیاسی در مجلس بتوانند اختلاف نظرها و بگو مگوها را کم کرده و بر روی یک نقطه و مرز مشترک در راستای رشد منافع ملی و مردم تلاش کنند.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بهره مندی بیش از پیش از حضور نخبگان در انجام امور کشور می‌تواند گامی موثر در راستای توسعه اهداف و منافع ملی باشد، لذا باید احزاب و جناح‌های سیاسی نیز بتوانند با استفاده از این الگو تعهدات و قول‌هایی را که به مردم می دهند تحقق بخشند.
وی با اشاره به این که ایده‌ی طرح گفت‌وگوی ملی خوب است اما خروجی مهم‌تر است، خاطرنشان کرد: برآیند گفت‌وگوی جناح‌ها باید به منافع مردم وصل شود در غیر اینصورت تمامی تعهدات و ایده‌های دولت در حد شعار باقی می‌ماند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 384
برچسب ها:
دیدگاه ها