فرماندار دیواندره به احتمال زیاد بومی است

دسته: آخرین خبرها , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 28 دسامبر 2016

نماینده کردستان عنوان کرد؛
فرماندار دیواندره به احتمال زیاد بومی است/به دنبال ثبت جهانی غار کرفتو هستیم
سرویس کردستان-همزمان با تغییر معاون سیاسی وزارت کشور، تعیین فرماندار دیواندره به عقب افتاد،اما ظرف دوسه هفته آینده فرماندار این شهر تعیین می شود.
نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعیین فرماندار شهرستان دیواندره به خبرنگار پارلمانی کردپرس گفت: تعیین فرماندار در گردونه انتخابات تیم جدید وزارت کشور است که موضوع در حال بررسی است و نتیجه در یکی دو هفته آینده اعلام می شود.
وی ادامه داد:کسانی که استانداری معرفی کرده ما هم روی آن ها نظر مثبت داریم و در حال رایزنی هستیم که هر چه زودتر گزینه مناسب انتخاب شود.
علوی با تاکید بر این موضوع که فرماندار دیواندره بومی است،بیان کرد: فرماندار دیواندره احتمالا بومی است و از استان کردستان انتخاب می شود.
نماینده دیواندره در خصوص ثبت جهانی غار کرفتو اظهار ورد:ثبت جهانی نیازمند یک سری پارامترها است که انجام آن مقداری با سختی مواجه است.
وی تصریح کرد:برای این که غار کرفتو تبدیل به ثبت جهانی شود لازم است یک سری امتیازها برای آن فراهم شود.ما نامه نوشته ایم و قول هم داده اند ولی ثبت جهانی در سال دو سه مورد بیشتر انجام نمی گیرد.ما در این خصوص در تلاش هستیم و انشالله این هم در آینده نزدیک ثبت جهانی می شود.
علوی در مورد مجتمع فرهنگی دیواندره که پس از 12 سال هنوز تکمیل نشده،گفت: در حال رایزنی با دولت و دستگاه های مربوطه هستم و حتما اعتبار لازم را برایش فراهم می کنم.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 443
برچسب ها:
دیدگاه ها