علوی:فرماندار دیواندره هفته آینده معرفی می‌شود

دسته: آخرین خبرها , سیاسی
بدون دیدگاه
جمعه - 9 دسامبر 2016

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با اشاره به صحبت انجام گرفته شده با معاون پارلمانی وزارت کشور گفت: فرماندار شهرستان دیواندره در هفته آینده معرفی می‌شود.

سیداحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به معرفی چندین گزینه برای تعیین فرماندار شهرستان دیواندره اظهار داشت: فرماندار شهرستان دیواندره در هفته آینده معرفی می‌شود.

وی گفت: به دلیل اینکه معاونت سیاسی وزارت کشور اخیراً انتخاب شده مقداری به عقب افتاد اما با توجه به صحبت بنده با معاون پارلمانی وزارت کشور قرار است تا هفته آینده حکم فرماندار شهرستان دیواندره صادر و معرفی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس تصریح کرد: قبلاً بنده با دیگر نماینده حوزه انتخابیه مربوطه چندین گزینه برای فرماندار شهرستان دیواندره معرفی‌ کردیم و ظاهراً استانداری کردستان نیز در این راستا سه گزینه معرفی کرده که یکی از این افراد در هفته آینده به عنوان فرماندار شهرستان دیواندره تعیین می‌شود اما فعلاً نمی‌دانم که گزینه نهایی معرفی شده از نفرات ما بوده یا از گزینه‌های استانداری کردستان می‌باشد.

وی گفت: به دلیل اینکه فرماندار شهرستان دیواندره مقداری زودتر معرفی شود و آن فرد هم به درد مردم این شهرستان بخورد شخصاً خیلی دوس ندارم که بر روی گزینه فرد خاصی ریز شوم و برای بنده مهم کار کردن می‌باشد.

علوی افزود: بنده اصرار نمی‌کنم که باید حتماً فرد خاصی برای فرمانداری شهرستان دیواندره معرفی شود هرچند می‌توانیم که اصرار کنیم چون واقعیتش را بخواهید این تجربه را کرده‌ایم و در هر زمانی که برای افراد خاص اصرار کردیم در نتیجه خودمان خراب شدیم.

وی اظهار کرد: واقعیتش را بخواهید خیلی دوس ندارم که آنقدر برای همه موارد ریز شوم و بألاخره استاندار کردستان انتخاب می‌کند باید مسئولیت آن را نیز برعهده بگیرد و خودش جوابگو باشد و ما فقط می‌خواهیم که هماهنگی وجود داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا استانداری کردستان برای انتصاب مدیران استان با مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس تعامل دارد یا خیر، گفت: تقریباً برای مواردی هماهنگی می‌کنند و در جلساتی که داریم اطلاعاتی به ما می‌دهند اما در برخی موارد همانند اینکه به زودی مدیرکل یکی از ادارت معرفی می‌شود با خود شخص بنده اصلاً هماهنگی نکردند و بنده نیز چون از نیروهای بومی استان بود زیاد حساسیت نداشتم.

وی گفت: اگر مدیران معرفی شده از نیروهای بومی استان و مخصوصاً شهر سنندج باشند بنده حمایت می‌کنم و با دید یک فرصت به آن موضوع نگاه می‌کنم تا مانع و مشکلی ایجاد نشود.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خاطر نشان کرد: واقعیتش را بخواهید مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس برای اداره‌هایی همانند جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و کمیته امداد که حوزه کاری آنها گسترده و تاثیرگذار می‌باشند بر روی انتصاب مدیران آن ادارت حساسیت را نشان می‌دهیم اما برای معرفی مدیران برخی از ادارت خیلی مهم نیستند که وقت خودمان را بگیریم که چه فردی انتخاب می‌شود.

وی گفت: این دیدگاه شخص بنده می‌باشد و امکان دارد فرد دیگری بگوید من دوس دارم در همه جا دخالت داشته باشم و این نظر و دیدگاه خود آن فرد است


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 439
برچسب ها:
دیدگاه ها