پیام سید احسن علوی بە مناسبت روز دانشجو

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , دانش و فناوری , سیاسی , فرهنگی هنری , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
دوشنبه - 5 دسامبر 2016

پیام سید احسن علوی بە مناسبت روز دانشجو
دانشجوها با بصیرت سیاسی و حقیقت جویی بە مسائل نگاه کنند
بسمە تعالی
اندیشەهای بالندە، قلم های بُرا و فکرهای خلاق است کە دانشجو را از خیل مجاهدان سنگر دانش قرار می دهد. دانشجو با فکری نو، عدالت‎ ط‌لبی، آرمان‎خواهی، اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی قدم در راه تعالی انسانیت و پیشرفت کشور بر می دارد و از این روست کە بە دژهای مستحکم علیە ظلم و ستم تبدیل شدەاند.
16 آذر ماه یادآور رشادت سە دانشجوی بزرگ ایرانی است کە در راه مبارزە با استبداد و سلطەگری امپریالیسم، از جان خود گذشتند و این رویداد مهم تاکید دیگری است بر نقش بی مانند دانشجو در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور.
بدون شک دانشجویان باید با بصیرت سیاسی و نگاهی آرمان‌ گرایانە ، برای نیل بە حقیقت تلاش کنند و جریانات کنونی کشور، منطقە و جهان را آگاهانە مورد کنکاش و تدبر قرار دهند و در این راستا جز واقعیت و صداقت بە هیچ جریانی مایل نباشند و از راه خدا انحراف نکنند.
دانشجویان در دورەهای مختلف با دانایی، تعهد، ایمان و تولید علم در عرصه‌های سیاسی ، اجتماعی و علمی نقش آفرینی داشتەاند و امیدوارم کە این روند ، متعالی تر از گذشتە و در راستای استقلال، آزادی و امنیت پایدار و پیشرفت ایران اسلامی با همگرایی و وحدت فکری و عملی ادامە یابد.
باشد کە این مرز پر گهر در همە زمینەها بە جایگاه شایستە خود در سطح جهانی دست یابد و الگویی برای جامعە جهانی بە ویژە جامعەهای متزلزل غربی تبدیل گردد.
16 آذر (روز دانشجو) بر دانشجویان و اساتید فرهیخته دانشگاه ها تبریک و تهنیت باد.

سید احسن علوی
نمایندە مردم فهیم سنندج، دیواندرە و کامیاران
در مجلس شورای اسلامی


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 487
برچسب ها:
دیدگاه ها