مخالف رفتن آب کردستان به سمت همدان هستیم

دسته: آخرین خبرها , اقتصادی , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
شنبه - 29 اکتبر 2016

نماینده سنندج در گفتگو با کردپرس عنوان کرد؛
روند انتخاب مدیران بومی در کردستان به سمت بهبودی است/مخالف رفتن آب کردستان به سمت همدان هستیم
سرویس کردستان-سید احسن علوی گفت:روند مناسبی در خصوص انتخاب مدیران بومی در استان به وجود آمده و ما انتظار داریم که این روند متوقف نشود.
نماینده مردم سنندج،کامیاران،دیواندره در مجلس طی گفتگو با خبرنگار پارلمانی کردپرس در خصوص انتخاب مدیران بومی در کردستان اذعان کرد:تعداد مدیران غیر بومی در استان کم شده و الان تمایل به سمت انتصاب مدیران بومی است.
وی ادامه داد:خوشبختانه با هماهنگی هایی که انجام داده ایم تا حدودی مسئولین به خواسته های ما تمکین می کنند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تعدادی از مدیران بومی استان تصریح کرد: اخیرا شاهد انتصاب مدیرکلی بومی و اهل سنت در استان کردستان بودیم که جای تشکر و سپاسگذاری دارد.
وی افزود:مدیر دیگر از شرکت “ابفا”ست که قرار است او هم از استان کردستان انتخاب شود.
علوی با تشکر از دولت اظهار کرد: ما از دولت بابت این موضوع سپاسگذاریم که تمایل به انتخاب مسئولین بومی دارد البته از مسئولین بومی انتظار داریم که توان کاری داشته و ریسک پذیر باشند.
وی همچنین یادآور شد:در مورد مدیران تصمیم گیر این انتظار را داریم که ما هم بتوانیم در انتخاب آنها نقش داشته باشیم و دولت با ما همکاری و همراهی کند.
نماینده سنندج با اشاره به مشکل آب استان و تخصیص آن به استان های همجوار گفت:در مورد سد ژاوه مدتی شنیده می شد که قرار است بخشی از آب آن به سمت همدان برود که ما معترض شدیم و گفته شد که سهم آب استان باید محفوظ بماند و بعد از تامین مصارف استان به دیگر استان ها فرستاده شود.
وی خاطر نشان کرد:البته احتمالا این موضوع کمتر رو دهد و آب سد ژاوه به سمت قروه و دهگلان برود اما اگر زمانی ببینیم که آب به سمت همدان هدایت می شود سعی می کنیم ممانعت نماییم


نوشته شده توسط:modir - 417 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 457
برچسب ها:
دیدگاه ها