نشست مهندس علوی با هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی

دسته: آخرین خبرها , اقتصادی
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 21 سپتامبر 2016

نشست مهندس علوی با هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی
نمایندە سنندج، دیواندرە و کامیاران با اعضاء هیئت مدیره صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی استان کردستان در محل دفتر صندوق دیدار کرد.
در ابتدای جلسه آقای مهندس پاک سرشت مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان اقدام به ارائه گزارش در قالب پاور پونیت در مورد شرح وظایف، معرفی سهامداران و ترکیب سهام موجود و عملکرد صندوق در زمینه اعطاء تسهیلات ، حمایت از زنجیره های تولید بخش و عاملیتهای اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات بلاعوض دولتی علی الخصوص سهم مشارکت دولت در راه اندازی طرحهای نوین آبیاری تحت فشارو همچنین برنامه های آتی صندوق استان نمودند.
اعضا هئی مدیرە صندوق از جناب آقای مهندس علوی درخواست کردند در جهت ایجاد و تصویب ظرفیتهای قانونی برای حمایت از تداوم و تقویت عملکرد صندوقهای بخش کشاورزی تلاش نمایند.
جناب آقای مهندس علوی نماینده محترم مردم شهرستانهای سنندج ، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی تأکید نمودند که بصورت مستمر نتایج عملکرد و چالش های در پیش روی صندوق استان به وی منعکس گردد.
در ادامه سخنانشان انجام برآورد کاستیها و احتیاجات بخش کشاورزی با توجه به تولیدات بخش با لحاظ زمینه های سرمایه گذاری و میزان مصرف آب و تعیین الگوی کشت مناسب در استان در راستای کمک به بخش را مهم عنوان داشتند.
مهندس علوی در زمینه جذب منابع استانی برای تجهیز سهم دولت در صندوق استان قول مساعد دادند که در اولین فرصت با جناب آقای دکتر نصرالهی زاده ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و همچنین استاندار محترم استان و جناب آقای دکتر نوبخت ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مذاکراتی داشته باشند و همچنین تأکید داشتند که قوانین و لایحه های حمایتی از صندوقهای حمایت از بخش کشاورزی را در راستای تحقق اهداف حمایتی صندوقها از طریق کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد پیگیری و حمایت قرار خواهند داد.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 486
برچسب ها:
دیدگاه ها