عربستان مرکز فعالیت های ضد ایرانی است

دسته: آخرین خبرها , سیاسی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - 2 آگوست 2016

علوی :
عربستان مرکز فعالیت های ضد ایرانی است
سید احسن علوی در پی نشستی که روز قبل رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با سرکرده گروه تروریستی منافقین داشت،آن را حرکتی در راستای سیاست های ضد ایرانی رژیم آل سعود ذکر کرد.
نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی با کردپرس عنوان کرد:اخیرا گروهای تروریستی که پناهنده عربستان شده و زیر بال و پر رژیم آل سعود لانه کرده اند،بدنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی ادامه داد:دیدار رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و سرکرده گروهک تروریستی منافقین نیز در این رابطه است و این دیدار احتمالا با هماهنگی قبلی صورت گرفته تا بتوانند اقدامی علیه نظام طرح ریزی کنند.
نماینده سنندج این قبیل دیدارها را بی ثمر توصیف کرد و افزود:این گروهک ها نفس های آخرشان است و دیگر قادر نیستند کاری از پیش ببرند.
وی تصریح کرد:به نظر نمی رسد چشم اندازی در تحرکات این گروه ها در منطقه بوجود آید و توانی برای ادامه فعالیت هایشان داشته باشند.
علوی مرکز فعالیت های ضد ایرانی را عربستان دانست و خاطر نشان کرد:سناریو ریز این قبیل نشست ها عربستان است و این گروه ها به تنهایی اراده ای از خود ندارند.
وی در پایان گفت:عربستان سعودی در بین برخی از کشورهای منطقه دارای نفوذ است و همین موجب شده تا اقدامات تهدید آمیزی را علیه کشور رقم بزند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 426
برچسب ها:
دیدگاه ها