عدالت در پرداخت مطالبات کشاورزان مد نظر باشد

دسته: آخرین خبرها , اقتصادی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 27 جولای 2016

نمایندە شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در مورخ ۱۱ خردادماه امسال طی نامه ای به مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و مدیرکل امورمجلس وزارت جهادکشاورزی درخواست کرده بود که برای ممانعت از نارضایتی کشاورزان و تکرارنشدن مشکلات سنوات گذشته به ویژه در زمینه پرداخت مطالبات اقدامات لازم در کردستان صورت گیرد.

سید احسن علوی به خبرنگار مهر گفت: براساس پیش بینی های جهاد کشاورزی امسال بیش از ۷۰۰ هزار تن گندم مازاد برنیاز از کشاورزان استان خریداری می شود و این در حالی است که ظرفیت انبارهای استان اعم از دولتی و خصوصی ۴۳۰ هزار تن است.

وی بیان کرد: در ابتدای امسال حدود ۲۴۰ هزار تن از گندم خریداری شده سال قبل هم در مراکز مربوطه استان باقی بود و این موضوع استان را با محدودیت فضا در فصل خرید مواجه می کرد و به تبع آن نارضایتی کشاورزان را به دنبال داشت برای جلوگیری از این مسئله مکاتباتی با مسئولان ذیربط کشوری داشته ام.

وی ادامه داد : در سنوات گذشته پرداخت مطالبات کشاورزان با تاخیر غیر متعارف همواره انجام می گرفت بی شک این امر بی اعتمادی و نگرانی کشاورزان استان را هم به همراه داشت، بنابراین از مدیران مذکور تقاضا کردم امسال ترتیبی اتخاذ کنند تا شاهد عدالت در پرداخت بهای گندم به کشاورزان باشیم


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 368
برچسب ها:
دیدگاه ها