جان دادن برای نجات جان دیگران کمال شجاعت وآزادگی است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 27 ژوئن 2016

سیداحسن علوی:
جان دادن برای نجات جان دیگران کمال شجاعت وآزادگی است
نماینده مردم شهرستان های کامیاران، دیواندره و سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت: جان دادن انسانی برای نجات جان انسان های دیگر امری نیکو در دین وآیین ماست.

به گزارش شاهوخبر؛ نماینده مردم شهرستان های کامیاران، دیواندره و سنندج در مجلس شورای اسلامی، اهدا عضو عزیزان و اعضای خانواده را کمال شجاعت و آزادگی دانست.

سیداحسن علوی به عنوان سخنران در همایش تجلیل از خانواده مرحوم آرین محبوبی که صبح امروز در تالارفجرکامیاران برگزار شد عنوان داشت: جان دادن انسانی برای نجات جان انسان های دیگر امری نیکو در دین وآیین ماست و آرین محبوبی با نجات جان 8 نفر توانست جاودان بماند.

وی اضافه کرد: نجات بخشی مدال لیاقت و افتخاری بر گردن این خانواده و شهر کامیاران است و تاکنون چندین انسان واراسته دیگر از این خطه با گذشتن از خود به دیگران جان بخشیده اند؛ جامعه کامیاران نمونه ای از سخاوت و شهامت هستند.

نماینده مردم شهرستان های کامیاران، دیواندره و سنندج با اشاره به مبحث فقهی برهان تسلسل عنوان نمود: برهان تسلسل در همه امور جاری و ساری است و بیان می دارد که به مانند پژواک صدا در میان کوهستان، خوبی ها، احسان، خیرات و نیکوئی ها دوباره به افراد بازگشت داده می شوند.

علوی افزود: اینک در جائی دیگر، زمانی و در دنیای دیگر، خانواده کسانی چون آرین پرتو و پژواک بخشش و اهدا های خود را دریافت خواهند نمود و این گونه اعمال باعث ایجاد الگوهای برتر اجتماعی و انسانی درمیان عامه مردم می شود.

گفتنی است همایش تقدیر از خانواده آرین محبوبی با حضور اعضای خانواده محبوبی و دیگر مدعوین با برنامه های عرفانی و آیینی برگزار شد و در پایان لوح تقدیری توسط فرماندار و سیداحسن علوی تقدیم خانواده محبوبی گردید.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 474
برچسب ها:
دیدگاه ها