نقش ساخت ۴۰۰هزار واحد مسکونی طرح امید در کاهش قیمت مسکن

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 9 ژوئن 2019

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال ۹۸ بایستی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.

سید احسن علوی؛ نائب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تحریم ها و تنش های سیاسی بی تردید بر هرچیزی می توانند تاثیر بگذارند افزود: سیاست و استراتژی ای که دولت دارد، مقرر شده که بخش وسیعی از ساخت و سازها را شروع کند.

دولت با ساخت واحدهای کوچکتر به نیازمندان مسکن کمک می کند و با این کار می تواند از تنش و تقاضای مسکن که در ماه های اخیر شاهد آن بودیم بکاهد

علوی با اشاره به اینکه دولت می خواهد ساخت  ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را برای سال ۹۸ شروع کند افزود: دولت با ساخت واحدهای کوچکتر به نیازمندان مسکن کمک می کند و با این کار می تواند از تنش و تقاضای مسکن که در ماه های اخیر شاهد آن بودیم بکاهد و با این اقدام دولت شاهد ثبات در بازار مسکن خواهیم بود.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: مشکلات ناشی از تحریم ها را قبول داریم که این عامل تورم را به دنبال خود دارد.

ساخت مسکن امید همانند مسکن مهر خواهد بود


نوشته شده توسط:modir - 431 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

*

code