پیشرفت‌های کنونی ایران با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست

دسته: آخرین خبرها , سیاسی
بدون دیدگاه
سه شنبه - 12 فوریه 2019

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران:

پیشرفت‌های کنونی ایران با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت‌های کنونی ایران در بخش‌های مختلف با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.

سید احسن علوی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: مقایسه وضعیت کنونی ایران با قبل از انقلاب، رشد بسیار زیادی را در بخش‌های مختلف جامعه نشان می‌دهد که قابل قیاس با گذشته نیست.

وی افزود: در سال 57 میزان تولید ناخالص داخلی کشورمان، بالغ بر 104 هزار میلیارد تومان بود که امروز به 700 هزار میلیارد تومان رسیده است.

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران عنوان کرد: امروز از نظر علمی، نانو، تکنولوژی، هوافضا، مهندسی و … جزو کشورهای برتر دنیا هستیم.

وی ادامه داد: 90 درصد انرژی موردنیاز کشورمان امروز در داخل تولید می‌شود و همچنین از نظر تسلیحات نظامی و دفاعی و مسایل امنیتی جزو کشورهای برتر دنیا هستیم.

علوی خاطرنشان کرد: هرچند به دلیل مشکلات اقتصادی امروز معیشت مردم در تنگناست، اما با توجه به پیشرفت‌های ایران، کشور به سمتی می رود که در بسیاری از موارد جزو اولین‌های دنیا باشد و در آینده نیز مشکلات اقتصادی حل شوند.

وی گفت: حضور امروز مردم در راهپیمایی بسیار گسترده بود و 22 بهمن سال 97 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی شد.

وی در پایان یادآور شد: صدای خروشان ملت ایران امروز به گوش تمام دشمنان نظام رسید و نشان داد که مردم ما با همبستگی و وحدتی که دارند از ارزش‌ها و باورهایشان کوتاه نخواهند آمد.

 


نوشته شده توسط:modir - 430 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 243
برچسب ها:
دیدگاه ها