حفظ وحدت و یگانگی مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 14 ژانویه 2019

سنندج – نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: جنگ اقتصادی که دشمنان به راه انداخته برای مقابله با پیشرفت های کشورمان است و تنها را مقابله با آن حفظ وحدت و یگانگی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید احسن علوی شامگاه یکشنبه در نشست با روحانیون و علمای استان کردستان، اظهارداشت: ملت ایران متحدتر از هر زمانی در برابر توطئه های دشمنان ایستاده اند و دشمنی های جبهه استکبار موجب تقویت انسجام و همدلی ملت ایران شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی با توطئه های بی شمار خود موجب وحدت و انسجام ملی ما شدند، افزود: این وحدت و یکی بودن همچنان نیاز است و باید ادامه پیدا کند.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستاوردها و پیشرفت های بزرگی به برکت انقلاب اسلامی شامل حال مردم ایران شده است و امروز شاهد قرار گرفتن جمهوری اسلامی ایران در جایگاه های رفیع علمی، اقتصادی و سیاسی در سطح جهانی هستیم.

علوی یادآور شد: دشمنان نظام اسلامی بعد از ناکامی در جنگ نرم تصمیم گرفتند همزمان جنگ اقتصادی تمام عیاری را علیه ملت ایران راه بیندازند، اما ایران اسلامی به عنوان کشوری با امنیت بالا در شرایطی که خاورمیانه با نا امنی های زیادی روبرو است به حیات خود مقتدرانه ادامه می دهد.

وی بیان کرد: کشورهای اطراف ما مورد آماج توطئه های استکبار قرار گرفته است و دشمنان به دنبال فرصتی هستند که امنیت و آسایش ما را خدشه دار کنند و همچنان با دخالت در امور کشورهای منطقه بدنبال ایجاد نا آرامی هستند.


نوشته شده توسط:modir - 430 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 408
برچسب ها:
دیدگاه ها