آیا مدیرعامل سازمان همیاری کردستان فرق غلطک و گریدر را می‌داند؟

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 13 ژانویه 2019

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با انتقاد شدید از شیوه عجیب انتصابات در استان گفت: فردی را از نهضت سوادآموزی برای مدیریت یکی از دستگاه‌های کردستان انتخاب کرده‌اند که بنده یک سوال را از همین مسئول می‌پرسم که فرق غلطک و گریدر چیست؟!
آیا مدیرعامل سازمان همیاری کردستان فرق غلطک و گریدر را می‌داند؟
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سیداحسن علوی عصر امروز در نشست شورای اسلامی استان با نمایندگان مردم کردستان در مجلس که در این شهر برگزار شد، با بیان اینکه بنا دارم در این جلسه بی‌تعارف صحبت کنم، اظهار داشت: اینجا کردستان است و باید در جغرافیای استان حرف بزنیم، چرا باید کردستان چنین شرایط و مشکلاتی را داشته باشد.

وی گفت: اگر هر کشور و مملکت و قوم و قبیله‌ای با هم نباشند توسعه‌ای ایجاد نمی‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس تصریح کرد: نمایندگان کردستان خیلی با نمایندگان تهران و سایر استان‌ها فرق دارند، شکنندگی ما در مجلس بسیار زیادتر است در حالیکه آنها به راحتی خیلی مباحث دیگر را مطرح می‌کنند؛ مسائل سیاسی در استان ما زیاد است و شخصاً از این وضعیت رنج می‌برم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به مکاتبات و تلاش‌های انجام شده برای “افزایش سهم آب کردستان” اشاره کرد و ادامه داد: در آینده سهم مدیریت آب‌ها را مشخص می‌کنیم.

علوی با بیان اینکه سوءمدیریت در کشور ما وجود دارد، به اظهارات یک اقتصاددان معروف اشاره کرد و افزود: چطور قیمت دلار کاهش پیدا می‌کند اما قیمت کالاها روبه‌افزایش است.

وی اذعان کرد: 37 هزار میلیارد تومان پول از جیب مردم به مؤسسات غیرمجاز پرداخت شده و اکنون خبری از آنان نیست.

انتقاد شدید از شیوه انتصابات در کردستان؛ آیا مدیرعامل سازمان همیاری کردستان فرق غلطک و گریدر را می‌داند؟!

عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس با بیان اینکه در حوزه مدیریت استان وحدت وجود ندارد، گفت: در استانی همچون کردستان که همدیگر را به رسمیت نمی‌شناسیم توسعه‌ای ایجاد نمی‌شود؛ کسانی به عنوان فرماندار در شهرستان‌های استان انتخاب می‌شوند که برای ما غیرقابل قبول است، بنده اعلام کرده‌ام کسیکه به‌عنوان فرماندار انتخاب می‌شود پیش‌تر حداقل آبدارچی آن فرمانداری باشد در حالیکه سلسله مراتب رعایت نمی‌شود و به یک معلم پست فرماندار می‌دهند که اطلاعی از جزئی‌ترین مسائل شهرستان ندارد.

وی اضافه کرد: بارها انتقاد می‌کنیم کسی که لیسانس تاریخ است را نباید برای مدیریت در نظر گرفت، ما وقتیکه این وضعیت را می‌بینیم در انتصابات دخالت می‌کنیم اما کسی را معرفی نمی‌کنیم و معتقدیم باید تعهد و تخصص فرد در نظر گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با انتقاد شدید از شیوه عجیب انتصابات در کردستان خاطرنشان کرد: فردی را از نهضت سوادآموزی برای مدیریت یکی از دستگاه‌های استان انتخاب کرده‌اند که به حیاط خلوت مسئولان استانداری و وزارت کشور تبدیل شده و این جای سوال دارد.

وی ادامه داد: بنده یک سوال را از همین مسئول می‌پرسم که فرق غلطک و گریدر چیست؟! اگر توانست جواب بدهد، تمام حرف‌هایم را در مورد وی پس خواهم گرفت.

فاضلاب 21 روستا وارد سدقشلاق سنندج می‌شود!

علوی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به کیفیت آب سنندج اذعان کرد: فاضلاب 21 روستا وارد سدقشلاق سنندج می‌شود!، آب کامیاران نیز پر از کولر است چراکه تصفیه‌خانه ندارد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس که خود یکی از حامیان پر و پا قرص وزیر سابق راه و شهرسازی بود به وضعیت زیرساخت‌های استان کردستان اشاره کرد و گفت: بنده قبول می‌کنم که بألاخره وزیر راه و شهرسازی در زمان خود خوب عمل نکرد!!، تمام پروژه‌هایی که هم‌اکنون در شهرستان سنندج و سقز در حال انجام است، مربوط به زمان آخوندی است.


نوشته شده توسط:modir - 430 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 325
برچسب ها:
دیدگاه ها