مهندس علوی: متاسفانه ابهام در کشور ما فضیلت شده است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
جمعه - 14 سپتامبر 2018

متاسفانه ابهام در کشور ما فضیلت شده است

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی هم در بازدید از کارخانه‌ لبنیات پاک آرا سنندج اظهار کرد: این بازدید را باید به فال نیک بگیریم، همه مسوولین و مردم از تولید و سرمایه‌گذار حمایت می‌کنیم.

سیداحسن علوی تصریح کرد: فضای مجازی اینگونه است و لذا نباید بدون بررسی به محتویات و مطالب آن اعتماد کنیم، هزینه‌هایی که در شرکت پاک‌آرا می‌شود برای ما مهم است لذا اگر بی‌دقتی صورت گیرد در فضای مجازی گسترش می‌یابد و این خوب نیست.

این نماینده مجلس به موضوع ناامنی و احساس ناامنی اشاره کرد که احساس ناامنی خطرناکتر است لذا تغییراتی در بحث آزمایشگاه صورت بگیرد و باید تلاش کنید آرامش را به جامعه برگردانید.

علوی تصریح کرد: متاسفانه ابهام در کشور ما فضیلت شده است و جامعه‌ای ناسالم شده‌ایم ما از مجاری قانون عبور نمی کنیم و این کار را برای کشور ما سخت تر می کند

وی خاطرنشان کرد: باید تغییراتی در افراد آزمایشگاه داشته باشید تا نگرانی مردم رفع شود  ضمن اینکه تلاش ما هم این است که تا مردم احساس آرامش داشته باشند.

وی توسعه این کارخانه را پیشنهاد داد و گفت: هر چقدر اینجا سرمایه‌گذاری کنیم در اقتصاد کشور موثر است.

وی در بخش پایانی سخنانش گفت: موضوع 100 هزار بیکار در کردستان شوخی نیست که باید بحث سرمایه‌گذاری را با جدیت و همت بیشتری دنبال کرد


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 135
برچسب ها:
دیدگاه ها