سهم مردم سنندج از کارخانه پتروشیمی تنها دود است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اقتصادی , سیاسی
بدون دیدگاه
سه شنبه - 31 جولای 2018
مهندس سید_احسن_علوی
سهم مردم سنندج از کارخانه پتروشیمی تنها دود است/ ارزش افزوده معادن نصیب مردم منطقه نمی‌شود
?نماینده مردم سنندج در مجلس با بیان اینکه سهم مردم سنندج از کارخانه پتروشیمی تنها دود است،گفت:ارزش افزوده معادن نصیب مردم منطقه نمی‌شود.
 ? سید_احسن_علوی   درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت  اشتغال  در استان کردستان ،گفت: بسیاری از  کشورهای توسعه یافته برای قرار گرفتن در مسیر توسعه  متمرکز بر عرصه صنعت شدند تا بتوان با بهره وری اقتصادی فرآوری از محصولات معدنی  را در دستورکار قرار داد.
?نماینده  مردم سنندج درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد:با وجود ظرفیت‌های بی شمار استان در حوزه معادن طلا، منگنز، سنگ آهن و غیره،متاسفانه ارزش افزوده در این حوزه نصیب مردم سنندج نمی‌شود.
⭕سهم مردم از کارخانه پتروشیمی سنندج تنها گردو خاک  است
?وی داد:سهم مردم از کارخانه پتروشیمی در سنندج تنها دود،گردو خاک و تردد ماشین آلات برای حمل تولیدات کارخانه است و ازهمین رو و متاسفانه تقریبا نیروی کار از کردستان  تامین نمی‌شود،بلکه نیروی کار در این کارخانه‌ها از دیگر مناطق کشور  می آیند.
? مهندس_علوی بابیان اینکه علیرغم تذاکراتی که درموضوع وضعیت نامناسب جاده‌ها به مسئولان ذی ربط  داده ایم،اما متاسفانه  تمهیدات کارآمدی برای رفع مشکلات جاده‌ها در  این حوزه انتخابیه تدارک دیده نشده است،تصریح کرد:با تکمیل راه آهن در سنندج و  بهسازی جاده ای  در استان کردستان  با توجه به شرایط مرزی بودن این  استان،می توان تبادلات تجاری در مناطق  مذکور را توسعه داد.
?نایب_رئیس_کمیسیون_عمران_مجلس بابیان اینکه سهم مردم سنندج از کارخانه پتروشیمی تنها دود است،ی ادآورشد: ارزشافزوده معادن نصیب  استان کردستان نمی شود،بنابراین از مسئولان باید پرسید این چه نوع نگاهی است که به مردم کردستان دارید

نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 143
برچسب ها:
دیدگاه ها