تردد تانکرهای سوخت در جاده‌های کردستان متوقف شود

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 11 جولای 2018

نماینده‌ سنندج در مجلس:

تردد تانکرهای سوخت در جاده‌های کردستان متوقف شود

سنندج- نماینده‌ سنندج، دیواندره‌ و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است که‌ مسئولین در اسرع وقت از تردد تانکرهای سوختی در کردستان جلوگیری کنند.

سید احسن علوی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن ابراز تسلیت و همدردی با‌ خانواده‌ قربانیان حادثه دیشب بلوار دکتر حسینی سنندج، اظهار داشت: زیرساخت های کردستان مناسب تردد وسیله‌ های نقلیه‌ عادی مردم استان نیست ولی متاسفانه‌ مسئولین کشور همچنان به‌ تردد ارابه‌ های مرگ در جاده‌های  کردستان اهمیتی نمی دهند.

علوی همچنین افزود: این تانکرهای سوختی  در مدت چند سالی که‌ جاده‌های کردستان را ناامن و محیط زیست را آلوده‌ کرده‌اند نه‌ تنها هیچ عایدی برای استان نداشته‌ اند بلکه‌ بلای جان مردم و وسیله‌ داغدار شدن خانواده‌های کُردستانی بوده‌اند.

نماینده‌ سنندج، دیواندره‌ و کامیاران تاکید کرد که‌ در اسرع وقت مجمع نمایندگان کردستان در این رابطه‌ تشکیل جلسه‌ خواهد داد و اعتراض خود را به‌ وزارت های نفت، راه و شهرسازی و هر وزارتی که‌ در اعطای مجوز تردد این تانکرها نقش دارد اعلام می کند.

علوی از استاندار کردستان خواست اجازه‌ عبور تانکرهای سوختی عراقی از استان کردستان را ندهد.

شایان ذکر است بامداد شب گذشته‌ در تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه تانکر حمل سوخت عراقی در داخل شهر سنندج، 13 نفر در آتش سوختند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 160
برچسب ها:
دیدگاه ها