بی توجهی به نظام آموزشی تمدن یک ملت را نابود می کند

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سلامت , فرهنگی هنری , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
شنبه - 7 جولای 2018

بازدید سید احسن علوی نماینده مردم سنندج،دیواندره وکامیاران v از دفتر خبرگزاری مهر در کردستان

سنندج- نماینده مردم شهرستان هایی سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: بی توجهی به نظام آموزشی در هر کشوری منجر به نابودی تمدن در آن جامعه خواهدشد.

به گزارش خبرنگارمهر، سید احسن علوی امروز شنبه در افتتاحیه برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان که در دبستان آموزگار سنندج برگزارشد، گفت: مجموعه آموزش و پرورش زحمات و تلاش های فراوانی در ارتقای تحصیلی دانش اموزان می کند.

وی با اشاره به اینکه اگر ایراد و مشکلی در نظام آموزشی ما وجود دارد باید پیگیری و حل شود، عنوان کرد: بی شک بی توجهی به نظام آموزشی  در هر کشوری منجر به نابودی تمدن در آن جامعه خواهدشد.

وی اضافه کرد: اکثر کشورها  ۲.۱ درصد تولید ناخالص ملی خود را به نظام اموزشی اختصاص می دهند.

نماینده مردم شهرستان هایی سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نظام آموزشی دیگر کشورها دانش آموزان خود را بیشتر پرسشگر و با جسارت تربیت می کنند و متاسفانه در کشورما بیشتر تمرکز بر روی حفظیات مطالب درسی می شود و این آسیب است.

علوی ادامه داد:  در سایر کشورها چون در نظام آموزشی آنها عمیقا کار می کنند یادگیری آنها بالاست و قابلیت آنها هم بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح سنجش بسیار تاثیرگذار است، عنوان کرد:  امیداریم این طرح با قوت و قدرت بیشتری ادامه یابد و باعث ارتقای نظام اموزشی ما شود


نوشته شده توسط:modir - 431 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

*

code