نمایندە سنندج: افزایش تعرفه کمیسیون باربری خلاف قانون است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 5 جولای 2018

افزایش تعرفه کمیسیون باربری خلاف قانون است/مجلس پیگیری می کند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس  از افزایش تعرفه کمیسیون باربری انتقاد کرد و گفت: شرکت های حمل و نقلی حق افزایش حق کمیسیون را ندارند.

سیداحسن علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت احقاق حق کامیون داران، گفت: در چند هفته اخیر در پی برگزاری نشست های منسجم به برخی از مطالبات این افراد توجه شد.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش کرایه حمل بار از جمله مصوباتی است که در پی نشست های منسجم  دولت و مجلس صورت گرفته است، افزود: بهبود شرایط کاری کامیون داران در دستور کار بوده، اینکه برخی شرکت های حمل و نقلی با اعمال فشار باعث ایجاد سختی برای این افراد شوند، غیر قابل قبول است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش کرایه حمل بار کامیون داران با هدف پوشش هزینه های بسیار آن ها بوده است، تصریح کرد: اینکه شرکت های حمل و نقلی اقدام به تغییر تعرفه کنند، اقدامی سود جویانه است.

علوی ادامه داد:کمیسیون عمران مجلس با ورود به این موضوع با شرکت های متخلف در این حوزه برخوردهای قانونی خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: با افزایش 20 درصدی کرایه کامیون داران تا حدودی هزینه های بسیار از جمله خرید لاستیک و لوازم یدکی جبران می شود، نباید هزینه دیگری به این قشر تحمیل شود.

نایب_رئیس_کمیسیون_عمران_مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در نخستین نشست کمیسیون عمران مجلس به موضوع دریافت کمیسیون بیشتر از رانندگان از سوی شرکت های حمل و نقلی ورود خواهیم داشت


نوشته شده توسط:modir - 412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 75
برچسب ها:
دیدگاه ها