علوی سخنان منتسب به وی در سایت علوم پزشکی کردستان را تکذیب کرد

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
دوشنبه - 4 ژوئن 2018

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با تکذیب سخنان منتسب به وی در سایت علوم پزشکی کردستان گفت: اگر در دانشگاه علوم پزشکی کردستان استخدام غیرقانونی صورت گرفته،رئیس دانشگاه «حتماً» باید پاسخ‌گو باشد.

سیداحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به حضورش در ضیافت افطار دانشگاه علوم پزشکی کردستان در بیمارستان قدس سنندج اظهار داشت: آنچه در سایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان به نقل از اینجانب منتشر شده، صحت ندارد.

وی به سخنرانی خود در مراسم یاد شده اشاره کرد و گفت: درباره آنچه از قول اینجانب در سایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان منعکس شده به مسئولان دانشگاه تذکر داده‌‌ایم و از آنها خواسته‌ایم خبر را اصلاح کرده و هرآنچه را عنوان کرده‌ایم با حفظ امانت‌داری منعکس کنند.

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواضع بنده در ارتباط با استخدام‌های غیرقانونی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان تغییر نکرده، تصریح کرد: اگر در دانشگاه علوم پزشکی کردستان استخدام غیرقانونی صورت گرفته، سیامک واحدی، رئیس دانشگاه، «حتماً» باید پاسخ‌گو باشد.

وی به موضوع به کارگیری برخی نیروها خدمه در بیمارستان‌ها هم اشاره کرد و گفت: حساسیت ما در قبال استخدام‌های چنین افرادی نیست بلکه موضوع افرادی هستند که پشت‌میز نشین شده‌اند.

علوی به برخی قضاوت‌های انجام شده درباره سخنان منتسب به وی اشاره کرد و افزود: کسانی که برای مثال درباره اظهارات یک نماینده قضاوت می‌کنند بهتر است ابتدا فایل سخنان آنها را گوش داده سپس قلم بزنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی گفت: نظر اینجانب درباره استخدام‌های دانشگاه علوم پزشکی کردستان آن است که ابتدا موضوع به‌صورت واقعی بررسی شده و مشخص شود چه کسانی به‌صورت غیرمجاز و خارج از قاعده و قانون وارد مجموعه شده‌اند و سپس رئیس دانشگاه «حتماً» ملزم به پاسخ‌گویی شود.

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: باید لیست افرادی که به‌صورت غیرقانونی استخدام شده‌اند منتشر شود و فردی که برادرزاده‌اش در فلان بیمارستان مسئولیت دارد باید نخستین کسی باشد که پاسخ دهد.

وی با اعلام حمایت از بررسی دقیق موضوع استخدام‌ها در دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: شما از آن افراد بپرسید مگر اقوام شما در بیمارستان کوثر مشغول به کار نشده‌اند؟ اگر قرار است اکیپ و هیئت حقیقت‌یاب به کردستان اعزام شود، نخست باید شما پاسخگو باشید.

علوی با تکذیب خبر منتشر شده در سایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: کاش کسانی که قلم به دست دارند ابتدا به آنچه در ضیافت افطار بیمارستان قدس سنندج از زبان بنده جاری شده گوش فرا می‌دانند و بعد از آن موضوع را تحلیل می‌کردند.


نوشته شده توسط:modir - 417 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 148
برچسب ها:
دیدگاه ها