اختصاص ۱۸۰میلیاردتومان ‌برای تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای کردستان

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 17 می 2018

اختصاص ۱۸۰میلیاردتومان ‌برای تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای کردستان

نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: #۸۰میلیاردتومان به کریدور شمال به جنوب کامیاران و #۱۰۰میلیاردتومان اعتبار برای اتصال سنندج به راه آهن کشوری در نظر گرفته شده است.

✅اختصاص 180 میلیارد تومان ‌برای تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای کردستان

?#سید_احسن_علوی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در استان کردستان اظهار داشت: وزیر و معاونین راه و شهرسازی قول داده‌اند تا دو سال آینده سنندج به راه‌آهن کشوری متصل شود و مشاور خارجی آن را طراحی کرده است.

?وی گفت: تاکنون چندین بار معاونین راه و شهرسازی به استان آمده‌اند و اعتبارات خاصی را به کردستان اختصاص داده‌اند اما گاهاً مسئولان نامی از این افراد نمی‌برند.

?#نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس تصریح کرد: اعتبارات خاصی به شهرستان دیواندره، مسکن مهر دگایران، بهسازی و آسفالت معابر “نایسر” سنندج اختصاص یافته و هم‌اکنون کارها در حال اجرا است.

✅اختصاص #7میلیاردتومان اعتبار برای رفع معارض باغات محور کامیاران

?وی اضافه کرد: همچنین اعتبارات خاصی به کریدور شمال به جنوب در شهرستان کامیاران اختصاص یافته و  7 میلیارد تومان برای رفع معارض باغات این محور در نظر گرفته شده و در بسیاری از روستاها نیز کارها در حال انجام بوده تا بتوانیم وضعیت کنونی را ساماندهی کنیم اما اجرای این کارها نیازمند همت و همکاری مسئولان استانی است.

? #علوی افزود: هرچند کمبود اعتبارت وجود دارد اما باید زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای در استان کردستان تقویت شود و بنده نیز از وزیری دفاع می‌کنم که به درد مردم استان بخورد و با زبان کارشناسی با آنها برخورد می‌کنم.

?وی اظهار کرد: 80 میلیارد تومان به کریدور شمال به جنوب در شهرستان کامیاران و حدود 100 میلیارد تومان اعتبار برای اتصال سنندج به راه آهن کشوری در نظر گرفته شده است و قول داده‌اند که باز هم این اعتبارات اضافه شود.

⭕برخی از دوستان نمایندگان کارهای بنده را به اسم خود تمام می‌کنند

?نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر ضرورت تلاش در جهت توسعه استان گفت: باید همه با همه تلاش کنیم تا در کردستان کار عملی انجام شود نه اینکه برخی از دوستان نمایندگان کارهای بنده را به اسم خود تمام و برای خودشان بنرهای تقدیر و تشکر نصب می‌کنند! چراکه مردم این خطه کار می‌خواهند و تظاهر و ریای آنان برای مردم نان و آب نمی‌شود.

?وی اذعان کرد: در شرایط کنونی فردگیری و نفرگیری سیاسی هیچ نان و آبی برای مردم کردستان نمی‌شود و باید بدون ریا برای مردم کار کرد.

 

⭕باید همه مسئولان در جهت رشد و توسعه کردستان تلاش کنند

?نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خاطر نشان کرد: خوشبختانه استاندار کردستان نیز فردی دلسوز است و هدف کار کردن دارد و تاکنون کارهایی نیز در بخش سرمایه‌گذاری انجام داده و باید همه باهم وی را کمک و در جهت رشد و توسعه استان تلاش کنیم.

#علوی با بیان اینکه مردم کردستان سال‌های سال رنج کشیده‌اند و امروز وظیفه ماست که برای آنها کار کنیم، گفت: بنده در جهت تقویت زیرساخت‌های استان و جذب اعتبارات تمام تلاش خود را می‌کنم و از هیچ تلاشی برای توسعه کردستان دریغ نمی‌کنم.

?پایگاه رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ @ahsanalavi

?سایت رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ http://ahsanalavi.ir


نوشته شده توسط:modir - 413 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 166
برچسب ها:
دیدگاه ها