دولت در پی ساماندهی و نظام مند شدن مرزها است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اقتصادی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 3 می 2018

نماینده مجلس: دولت در پی ساماندهی و نظام مند شدن مرزها است

سنندج – ایرنا – نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس با اشاره به اینکه مرزهای استان بسته نشده اند، گفت: دولت در پی نظام مند شدن و ساماندهی مرزها در راستای رسیدن به اهداف شعار سال است.

به گزارش ایرنا، سید احسن علوی روز دوشنبه در همایش آسیب های اجتماعی حوزه کارگری شهرستان کامیاران به مناسبت هفته کار و کارگر اظهار کرد: اجرای طرح ساماندهی مبادلات مرزی می تواند موجب بهبود وضعیت مرزنشینان شود.
به گفته وی، تا زمانی که قاچاق کالا و انسان های منفعت طلب هستند، مشکلات در مرزها نیز پا برجا خواهد بود.
وی افزود: تحقق شعار سال و رسیدن به اقتصادی پویا و متکی بر ظرفیت ها و پتانسیل های کشور نیازمند کنترل و نظارت بر محصولات وارداتی به کشور است.
علوی با اشاره به اینکه ایران از کشورهای برتر دنیا از نظر پیشبرد سیاست های امنیتی و اطلاعاتی است، تاکید کرد: این در حالیست که در سیاست های اقتصادی موفقیت چندانی نداشته ایم.
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس ظرفیت تولید شغل در کشور را محدود دانست و یادآور شد: برای حل مشکل بیکاری باید نسبت به اعزام نیروی کار و تکنولوژی به خارج اقدام شود.
علوی با اشاره به اینکه سخنرانی و حرف زدن نمی تواند اوضاع اقتصادی را ساماندهی کند، گفت: این اوضاع زمانی بهبود خواهد یافت که حرکت تمام ملت در راستای رسیدن به منافع ملی باشد.
وی به نقش مسائل سیاسی و جناحی در انتخاب فرمانداران شهرستان های استان کردستان اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم با همکاری و تعامل مدیریت اجرایی استان، فردی نخبه و بومی برای فرمانداری کامیاران انتخاب شود.
در پایان این مراسم از چهار نفر از کارگران نمونه شهرستان کامیاران با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 177
برچسب ها:
دیدگاه ها