چشم گردشگری کردستان به وعده ۱۰میلیارد تومانی رییس جمهور

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فرهنگی هنری , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
یکشنبه - 25 مارس 2018

سید_احسن علوی مطرح کرد:

چشم گردشگری کردستان به وعده ۱۰میلیارد تومانی رییس جمهور

نماینده مردم سنندج در مجلس با بیان اینکه تحقق وعده ۱۰میلیارد تومانی رییس جمهور برای توسعه گردشگری استان کردستان الزامی است، افزود: در راستای توسعه زیرساخت‌های جاده‌ای و ایجاد مراکز اقامتی با مشکلات عدیده‌ روبرو هستیم.

سید احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری استان کردستان، گفت: استان کردستان از ظرفیت‌ بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است اما  متاسفانه زیرساخت‌های گردشگری در این حوزه بسیار ضعیف است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات حوزه گردشگری، عدم سرمایه‌گذاری و نبود تعامل مناسب میان سرمایه گذاران و دولت است، تصریح کرد: بانک‌ها موظفند برای سرمایه‌گذاران مشوق ایجاد کنند اما متاسفانه به جای ایجاد مشوق شاهد پیچ  و خم‌های اداری در این حوزه هستیم.

سید_احسن_علوی افزود: با جذب سرمایه‌گذاران در حیطه گردشگری و اعطای تسهیلات بانکی به آنها می‌توان ورود بخش خصوصی به صنعت گردشگری کردستان را هموار کرد تا در راستای توسعه صنعت گردشگری بتوان علاوه بر ایجاد فرصت‌های اشتغال درآمد مناسبی را نیز نصیب استان کردستان کرد.

علوی افزود: علی‌رغم اینکه #رئیس جمهور مبلغ ۱۰میلیارد تومان را برای توسعه گردشگری در استان کردستان تعیین نموده اما متاسفانه این مبلغ به طور کامل تخصیص داده نشده است و از همین رو در راستای توسعه زیرساخت‌های جاده‌ای، دسترسی و ایجاد مراکز اقامتی با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستیم.

عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس یادآورشد: تسهیل اعطای تسهیلات بانکی راهکار ورود سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری کردستان است.


نوشته شده توسط:modir - 412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 150
برچسب ها:
دیدگاه ها