علوی: اولتیماتوم لازم برای رعایت ایمنی در حمل و نقل به مسئولان داده شد

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - 20 مارس 2018

مهندس سید احسن علوی مطرح کرد:

⭕رصد عملکرد دستگاه های اجرایی سفرهای نوروزی/اولتیماتوم لازم برای رعایت ایمنی در حمل و نقل به مسئولان داده شد

?رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس،گفت: هر نوع افزایش قیمتی در نرخ بلیت سفرهای نوروزی منتفی است.

#سید_احسن_علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی در کشور بر ضرورت پایبندی پایانه های مسافربری، ایرلاین ها و همچنین شرکت های حمل و نقل ریلی بر مشتری مداری تاکید کرد.

?رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برگزاری نشستی در کمیسیون عمران مجلس در خصوص ساماندهی سفرهای نوروزی، افزود: در نشستی با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی و همچنین دست اندرکاران سفرهای نوروزی سیاست های مورد نیاز برای رفاه مسافران در ایام تعطیل سال مورد بررسی مجدد واقع شد.

?افزایش نرخ بلیت در شقوق مختلف حمل و نقل منتفی است

?نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیج یک از شقوق مختلف حمل و نقل برنامه ای برای افزایش نرخ بلیت در ایام نوروز ندارند، تصریح کرد: با وجود اینکه افزایش نرخ بلیت در شقوق مختلف حمل و نقل منتفی است اما باز هم نظارت ها برای کوتاه کردن دست سواستفاده کنندگان باید ادامه داشته باشد.

?وی با تاکید بر اینکه هر نوع افزایش نرخ بدون ضابطه در نرخ بلیت شقوق مختلف حمل و نقل با برخورد های جدی همراه خواهد بود، گفت: البته با توجه به پیش فروش بسیاری از بلیت های نوروزی تاکنون رشد نرخ ها در این حوزه فرضیه ای منتفی است.

?این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دستگاه های نظارتی باید کنترل کافی بر روند خدمات رسانی به مردم در ایام نوروز داشته باشند، افزود: نباید شرایط ایجاد بازار سیاه بلیت مانند سال های گذشته فراهم شود.

?برخورد با گران فروشی بلیت در دستور کار است

?علوی ادامه داد: پایان تعطیلات نوروز زمان بررسی عملکرد همه دستگاه های اجرایی در حوزه سفرهای سال جدید خواهد بود و در این راستا با دستگاه های متخلف نیز برخورد صورت خواهد گرفت.

?وی گفت: رصد عملکرد ایرلاین ها، شرکت های حمل و نقل ریلی و همچنین پایانه های مسافربری در ایام نوروز نیز در دستور کار بوده و مردم می توانند هر نوع شکایت خود در این زمینه را به مجلس ارجاع دهند.

?رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس تاکیدات لازم برای رعایت ایمنی لازم در حمل و نقل جاده ای و سایر شقوق حمل و نقلی را به مسئولان مربوطه داشته، از این رو با رعایت این اصول امید است سوانح جاده ای ریلی و همچنین هوایی به صفر برسد.

http://www.icana.ir/Fa/News/376076

?پایگاه رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ @ahsanalavi

?سایت رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ http://ahsanalavi.ir


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 201
برچسب ها:
دیدگاه ها