علوی: اولتیماتوم لازم برای رعایت ایمنی در حمل و نقل به مسئولان داده شد

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - 20 مارس 2018

مهندس سید احسن علوی مطرح کرد:

⭕رصد عملکرد دستگاه های اجرایی سفرهای نوروزی/اولتیماتوم لازم برای رعایت ایمنی در حمل و نقل به مسئولان داده شد

🔹رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس،گفت: هر نوع افزایش قیمتی در نرخ بلیت سفرهای نوروزی منتفی است.

#سید_احسن_علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی در کشور بر ضرورت پایبندی پایانه های مسافربری، ایرلاین ها و همچنین شرکت های حمل و نقل ریلی بر مشتری مداری تاکید کرد.

🔹رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برگزاری نشستی در کمیسیون عمران مجلس در خصوص ساماندهی سفرهای نوروزی، افزود: در نشستی با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی و همچنین دست اندرکاران سفرهای نوروزی سیاست های مورد نیاز برای رفاه مسافران در ایام تعطیل سال مورد بررسی مجدد واقع شد.

🔻افزایش نرخ بلیت در شقوق مختلف حمل و نقل منتفی است

🔹نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیج یک از شقوق مختلف حمل و نقل برنامه ای برای افزایش نرخ بلیت در ایام نوروز ندارند، تصریح کرد: با وجود اینکه افزایش نرخ بلیت در شقوق مختلف حمل و نقل منتفی است اما باز هم نظارت ها برای کوتاه کردن دست سواستفاده کنندگان باید ادامه داشته باشد.

🔹وی با تاکید بر اینکه هر نوع افزایش نرخ بدون ضابطه در نرخ بلیت شقوق مختلف حمل و نقل با برخورد های جدی همراه خواهد بود، گفت: البته با توجه به پیش فروش بسیاری از بلیت های نوروزی تاکنون رشد نرخ ها در این حوزه فرضیه ای منتفی است.

🔹این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دستگاه های نظارتی باید کنترل کافی بر روند خدمات رسانی به مردم در ایام نوروز داشته باشند، افزود: نباید شرایط ایجاد بازار سیاه بلیت مانند سال های گذشته فراهم شود.

🔻برخورد با گران فروشی بلیت در دستور کار است

🔹علوی ادامه داد: پایان تعطیلات نوروز زمان بررسی عملکرد همه دستگاه های اجرایی در حوزه سفرهای سال جدید خواهد بود و در این راستا با دستگاه های متخلف نیز برخورد صورت خواهد گرفت.

🔹وی گفت: رصد عملکرد ایرلاین ها، شرکت های حمل و نقل ریلی و همچنین پایانه های مسافربری در ایام نوروز نیز در دستور کار بوده و مردم می توانند هر نوع شکایت خود در این زمینه را به مجلس ارجاع دهند.

🔹رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس تاکیدات لازم برای رعایت ایمنی لازم در حمل و نقل جاده ای و سایر شقوق حمل و نقلی را به مسئولان مربوطه داشته، از این رو با رعایت این اصول امید است سوانح جاده ای ریلی و همچنین هوایی به صفر برسد.

http://www.icana.ir/Fa/News/376076

🔸پایگاه رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ @ahsanalavi

🔹سایت رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ http://ahsanalavi.ir


نوشته شده توسط:modir - 387 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 102
برچسب ها:
دیدگاه ها