تذکر مهندس علوی به‌ وزیر صنعت

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 25 دسامبر 2017

علوی در تذکر شفاهی:

واردات بی‌رویه تراکتور چینی باعث تعطیلی کارخانجات داخلی شده است

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با انتقاد از واردات بی‌رویه تراکتور چینی به کشور از وزیر صنعت درخواست کرد جلوی این امر گرفته شود.

مهندس سید احسن علوی در نطق میان دستور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احسن علوی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 دیماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: واردات بی رویه تراکتور چینی به کشور تعطیلی اغلب کارخانجات کشور به ویژه سنندج را به دنبال داشته و معیشت خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده است؛ از وزیر صنعت تقاضا می شود جلوی واردات گرفته شود.

?نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در تذکری به وزیر نیرو گفت: انتقال آب سد آزاد کردستان به استان های دیگر موجب نابودی کشاورزی استان می شود، این تصمیم ناعادلانه و ظلم به مردم کردستان است و لازم است در این رابطه تدابیر لازم اتخاذ شود.

?وی در تذکری به وزیر امور اقتصاد و دارایی افزود: اخذ مالیات غیرمتعارف از بازاریان و صنعت کاران استان شرایط نابرابری را به وجود آورده به نحوی که ادامه کار و تجارت برای کشاورزان را با مشکل روبرو کرده است لازم است در این رابطه با روند اخذ مالیات جلوگیری کنیم.

?علوی در تذکری به وزیر نفت گفت: علیرغم دستور شما برای گازرسانی به برخی از روستاهای حوزه انتخابیه گازرسانی انجام نشده، لازم است گازرسانی در دستورکار قرار گیرد.

?نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت گفت: شنیده ها حاکی از آن است که جایگزین بیمه ایران به جای بیمه سلامت موجب می شود بار سنگین مالی بر خانواده های مستضعف تحمیل شود، می طلبد در این خصوص تجدید نظر شود.

?پایگاه رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ @ahsanalavi

?سایت رسمی مهندس سید احسن علوی

✅ http://ahsanalavi.ir


نوشته شده توسط:modir - 412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 223
برچسب ها:
دیدگاه ها