وضعیت نامناسب سازه ها در کمیسیون عمران بررسی می شود

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 16 نوامبر 2017

بازدید کمیسیون عمران مجلس از مناطق زلزله زده کرمانشاه/وضعیت نامناسب سازه ها در کمیسیون عمران بررسی می شود

🔸احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، ضمن تشکر از کمک های خیرخواهانه مردم استان کردستان برای زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان کردستان بسیار خوب کمک کرده‌اند و از همه شهرها و مناطق استان برای مناطق آسیب دیده کرمانشاه کمک های مردمی ارسال شده است.
🔸وی در ادامه از سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به منطقه سرپل ذهاب و دیگر مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: امروز شش نفر از اعضای کمیسیون عمران مجلس به منطقه سرپل ذهاب آمده‌ایم و از نزدیک این مناطق را مورد بازدید قرار داده‌ایم.
🔻نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران ادامه داد: در بازدیدهای صورت گرفته از وضعیت مسکن مهر و بیمارستان سرپل ذهاب مشاهده کردیم که متاسفانه وضعیت ساخت و ساز ساختمان‌ها بسیار بی کیفیت و ضعیف بوده است و باید مجریان و پیمانکاران این ساختمان پاسخگو باشند.
🔸وی بیان کرد: پس از بازدید از این مناطق، مشاهدات و گزارش ها را جمع بندی کرده و قطعا مسئولان را به کمیسیون عمران دعوت کرده و تمهیدات لازم را خواهیم اندیشید.
🔺علوی با اعلام اینکه در این منطقه 12 هزار واحد مسکونی تخریب شده است، تصریح کرد: متاسفانه بیشتر مسکن مهرها در این منطقه آسیب دیده‌اند که نشان از ضعف وضعیت ساخت آنها دارد.
🔸وی در ادامه وضعیت امدادرسانی را مطلوب عنوان کرد و گفت: علاوه بر کمک های مردمی، دولت هم به این مناطق کمک کرده است و در حال حاضر بیشتر چادر و وسایل گرمایشی نیاز است.
🔸این عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: همچنین در مجلس هم علاوه بر پیگیری وضعیت آسیب دیدگان، همه نمایندگان تصمیم گرفته‌ایم که یک روز از حقوق خود را به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دهیم.
🔸وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: از دولت انتظار داریم که ستاد مدیریت بحران قوی را تشکیل دهد و هرچه زودتر آثار زلزله را رفع کند تا دیگر شاهد حوادث این چنینی در جاهای دیگر نباشیم


نوشته شده توسط:modir - 387 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 158
برچسب ها:
دیدگاه ها