وضعیت نامناسب سازه ها در کمیسیون عمران بررسی می شود

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , فیلم و صوت
بدون دیدگاه
پنجشنبه - 16 نوامبر 2017

بازدید کمیسیون عمران مجلس از مناطق زلزله زده کرمانشاه/وضعیت نامناسب سازه ها در کمیسیون عمران بررسی می شود

?احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، ضمن تشکر از کمک های خیرخواهانه مردم استان کردستان برای زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان کردستان بسیار خوب کمک کرده‌اند و از همه شهرها و مناطق استان برای مناطق آسیب دیده کرمانشاه کمک های مردمی ارسال شده است.
?وی در ادامه از سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به منطقه سرپل ذهاب و دیگر مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: امروز شش نفر از اعضای کمیسیون عمران مجلس به منطقه سرپل ذهاب آمده‌ایم و از نزدیک این مناطق را مورد بازدید قرار داده‌ایم.
?نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران ادامه داد: در بازدیدهای صورت گرفته از وضعیت مسکن مهر و بیمارستان سرپل ذهاب مشاهده کردیم که متاسفانه وضعیت ساخت و ساز ساختمان‌ها بسیار بی کیفیت و ضعیف بوده است و باید مجریان و پیمانکاران این ساختمان پاسخگو باشند.
?وی بیان کرد: پس از بازدید از این مناطق، مشاهدات و گزارش ها را جمع بندی کرده و قطعا مسئولان را به کمیسیون عمران دعوت کرده و تمهیدات لازم را خواهیم اندیشید.
?علوی با اعلام اینکه در این منطقه 12 هزار واحد مسکونی تخریب شده است، تصریح کرد: متاسفانه بیشتر مسکن مهرها در این منطقه آسیب دیده‌اند که نشان از ضعف وضعیت ساخت آنها دارد.
?وی در ادامه وضعیت امدادرسانی را مطلوب عنوان کرد و گفت: علاوه بر کمک های مردمی، دولت هم به این مناطق کمک کرده است و در حال حاضر بیشتر چادر و وسایل گرمایشی نیاز است.
?این عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: همچنین در مجلس هم علاوه بر پیگیری وضعیت آسیب دیدگان، همه نمایندگان تصمیم گرفته‌ایم که یک روز از حقوق خود را به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دهیم.
?وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: از دولت انتظار داریم که ستاد مدیریت بحران قوی را تشکیل دهد و هرچه زودتر آثار زلزله را رفع کند تا دیگر شاهد حوادث این چنینی در جاهای دیگر نباشیم


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 276
برچسب ها:
دیدگاه ها