بازدید نمایندگان از فرودگاه امام برای بررسی محورهای تحقیق و تفحص

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 29 اکتبر 2017

با اشاره به تفحص از توسعه فرودگاه امام خمینی در کمیسیون عمران؛
بازدید نمایندگان مجلس از فرودگاه امام خمینی برای بررسی محورهای تحقیق و تفحص
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بازدید فرودگاه امام خمینی برای بررسی محورهای تحقیق و تفحص خبر داد.
سیداحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه از سال گذشته تحقیق و تفحص از توسعه فرودگاه امام خمینی در کمیسیون عمران مطرح است، توضیح داد: اعضای کمیسیون عمران در زمینه اجرای توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی سوالات متعددی داشتند که در قالب تحقیق و تفحص مطرح بوده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه نمایندگان به قراردادها در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی ایراد وارد کرده اند، ادامه داد: نحوه قراردادها و کندی کار مورد سوال قرار گرفته بود به این جهت جلساتی با مسئولان فرودگاه، معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی و بازرسان برگزار شد.
نماینده مردم سنندج ,دیوان دره و کامیاران در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در این نشست ها مسئولان کندی پیشرفت توسعه فرودگاه امام خمینی را زمان بر بودن مناقصه، جذب مشاورین و کمبود اعتبارات بیان کرده اند که نیاز به بررسی بیشتر دارد.
وی عنوان کرد: به همین جهت برای بررسی بیشتر روز 5 شنبه 4 آبان ماه به اتفاق تعدادی از نمایندگان از مجموعه فرودگاه امام خمینی و میزان پیشرفت توسعه فیزیکی آن بازدید می کنیم و گزارشی از بازرسی به کمیسیون عمران ارائه خواهیم کرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از ارائه گزارش از بازدید میدانی، اعضای کمیسیون عمران در زمینه تحقیق و تفحص از فرودگاه امام خمینی تصمیم می گیرند اگر نمایندگان موافق تفحص باشند موضوع به صحن علنی ارسال می شود و در صورتی که توضیحات و میزان پیشرفت توسعه فرودگاه راضی کننده باشد پرونده تفحص از این فرودگاه بسته می شود.


نوشته شده توسط:modir - 413 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 262
برچسب ها:
دیدگاه ها