هشدار سید احسن علوی به‌ فرماندار مریوان

دسته: سیاسی
بدون دیدگاه
جمعه - 13 می 2016

هشدار سید احسن علوی به‌ فرماندار مریوان

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: فرماندار مریوان به ناحق و از روی غرض نسبت به من جبهه گیری کرده و باید جوابگوی وزیر کشور باشد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: فرماندار مریوان به ناحق و از روی غرض نسبت به من جبهه گیری کرده و باید جوابگوی وزیر کشور باشد.

به گزارش نوای آبیدر، “سید احسن علوی” نماینده مردم کُردستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا چند روز آینده فرماندار مریوان جواب موضع گیری که نسبت به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشته است را خواهد دید و با توجه به اینکه تاکنون هم عذرخواهی نداشته قطعا باید منتظر واکنش از سوی وزیر کشور باشد.

وی با بیان اینکه در بحث سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان، سرمایه گذاری این صندوق در مریوان مدنظر و مورد اشاره نطق من در مجلس نبوده است، عنوان کرد: برداشت های سو از سخنان من در خصوص این صندوق فقط جنبه تخریب دارد و امور توسعه ای را به تعویق می اندازد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در خصوص جوسازی ها و موضع گیری های یکی از سایت های وابسته به استانداری کردستان در روزهای اخیر نسبت به خویش اذعان داشت: مدیریت این سایت توسط یکی از اصلاح طلبان اداره می شود و این اقدام آنها فقط جنبه تخریب و به راه انداختن موج تنفر نسبت به نماینده مجلس، انتخاب شده با رای مردم دارد.

سید احسن علوی بیان کرد: در خصوص نامه ای جمعی از مردم شهرستان مریوان نسبت به بنده که در این سایت مذکور منتشر شده است، صحت محتوایی ندارد و جمعی از همشهریان عزیز مریوانی پس از انتشار این نامه در این سایت طی تماس های تلفنی وجود چنین نامه ای را انکار کرده و خواهان برخورد قانونی با متخلفین منتشر کننده این نامه دروغین شدند.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه از راه خدمت به مردم فهیم استان کردستان از هیچ راهی فروگذار نخواهم کرد، خاطرنشان کرد: ورود سرمایه به کردستان و وقوع توسعه و اشتغال در این استان یکی از عمده کارهای است که در سال های اخیر توسط نمایندگان حقیقی مردم استان کردستان به کرات پیگیری شده و در نهایت ورود این موج توسعه ای به استان توسط هر سرمایه گذاری برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قابل تقدیر و قدردانی است.


نوشته شده توسط:modir - 417 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 391
برچسب ها:
دیدگاه ها