سید احسن علوی: ترکیب کابینه به طور کل مثبت است

دسته: آخرین خبرها , سیاسی
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 16 آگوست 2017

ترکیب کابینه به طور کل مثبت است / دولت دوازدهم از مسیر ۴ ساله گذشته آسیب شناسی کند
عضو کمیسیون عمران معتقد است ترکیب کابینه به طور کل مثبت است اما دولت دوازدهم باید نسبت به عملکرد خود در دولت یازدهم آسیب‌شناسی کند.
سیداحسن علوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ترکیب کابینه بعد از اعلام برنامه ها و صحبت های مخالفان و موافقان در حال بررسی است، گفت: کابینه پیشنهادی در مجموع ترکیب بدی نیست و علیرغم اینکه ممکن است یک یا دو نفر در آن بیفتند اما برنامه مدیریت آن خوب است و برنامه بیشتر مدیریتی است تا وزارتی.
نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در مخالفت با وزیر جهاد کشاورزی نطق می کنم، عنوان کرد: لازم است دولت بازنگری در برنامه های خود کرده و وزرا به قوانین بالادستی عمل کنند و علت اینکه تا کنون نتوانسته اند عملکرد خوبی در این خصوص داشته باشند باید مشخص شود.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه دولت باید آسیب شناسی لازم از دولت یازدهم را برای شروع کار در دولت دوازدهم صورت دهد، بیان داشت: این انتظار را داریم که روحانی و وزرای وی هر سال به مجلس گزارش دهند.
علوی در ادامه با بیان اینکه برنامه دولت دوازدهم زمانبندی مشخصی ندارد، اظهار داشت: زمانی برای اجرای برنامه ها در دولت دوازدهم مشخص نشده و نقاط اول و آخر هدف مشخص نیست در حالی که دولت باید بگوید تا چه حد می تواند به برنامه ها عمل کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه تیم اقتصادی باید تیم همسویی باشد که در دولت یازدهم چنین نبود، خاطرنشان ساخت: استقلال بانک مرکزی باید به گونه ای باشد که تیم اقتصادی بتواند مسیر درستی را در راستای حل مشکلات معیشتی مردم طی کند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 290
برچسب ها:
دیدگاه ها