علوی:حفظ تمامیت ارضی، در اولویت دفاعی ایران است

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
جمعه - 23 ژوئن 2017

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس:
حفظ تمامیت ارضی، در اولویت دفاعی ایران است/ اقدام موشکی سپاه مقابله به مثل در برابرتهدیدهای تحریمی و تروریستی
نماینده مردم سنندج، دیواندره وکامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در منطقه آشوب‌زده‌ای است که از هر‌سو مورد تهدید قرار دارد و حفظ تمایت ارضی آن، در اولویت دفاع است.

سیداحسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، با اشاره به تحرکات سیاسی دشمنان در قالب تحریم‌ها و نیز تحریک داعش برای انجام حرکت‌های تروریستی، تصریح کرد: تهدید امنیت پایدار ایران اسلامی به عنوان نقطه ثبات این منطقه آشوب‌زده، هدفی است که دشمن آن را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه ایران، قائل به هجمه و حمله به هیچ کشوری نیست، اظهار داشت: ایران‌ اسلامی هم به حفظ تمامیت ارضی خود وتمامیت ارضی تمامی کشورهای دنیا پایبند است .

به گفته علوی، هیچ اقدامی از سوی معاندان نظام اسلامی بی‌پاسخ نخواهند ماند و با حرکت‌های دفاعی، پاسخی سخت و قاطع خواهد داشت.

نماینده‌ مردم ‌سنندج، دیواندره ‌و کامیاران در مجلس شورای اسلامی‌، تحرکات تروریستی اخیر را حاوی سیاست‌های پشت‌پرده برای تخریب کردهایی دانست که سال‌ها در شمال‌عراق، سوریه و کوبانی و شنگال در برابر متجاوزان تروریستی داعش ایستادگی کردند.

وی با تاکید بر اینکه کردها و اهل ‌سنت، هیچگاه اتحاد و همبستگی خود با نظام اسلامی را مخدوش نخواهند کرد، افزود: اقدام موشکی سپاه مقابله ‌به مثل به تهدیدهای تحریمی و تروریستی بود.

علوی با تاکید بر اینکه، تسلیحات ما برای دفاع است، افزود: ایران اسلامی نگاه متجاوزانه را تحمل نمی‌کند و از هرگوشه از جغرافیای خود پاسخ سختی به متجاوزان و حامیان آن خواهد داد.

وی سپاه را نیروی قدرتمند نظامی‌ وامنیتی دانست و افزود: این نیرو گوش به فرمان رهبری، جزئی از نیروی مقتدر دفاعی ماست که هیچ تجاوزی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

نماینده مردم سنندج، دیواندره وکامیاران در ادامه به اقدام شوم داعش در حرکت تروریستی اخیر خود مبنی بر انتشار فیلم تروریست‌ها به زبان کردی اشاره کرد و افزود: این فیلم و اقدام آن چند تروریست مزدور، از نظر مردم کردستان مذموم ومحکوم است چرا که کردها خود قربانی تروریست بوده‌اند و در خارج از مرزهای کشورمان، انسانیت آنان به مسلخ کشیده شده و داعش آنان را به خاک و خون کشیده است.

وی این اقدام را برای برهم زدن اتحاد و انسجام ملت ایران اعلام کرد و افزود: برای کردها هم مانند دیگر ملت ایران، دفاع از تمامیت ارضی مهم است و خود آنان همدر این عرصه حاضر می‌شوند


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 265
برچسب ها:
دیدگاه ها