حضور پرشور در راهپیمایی نشانه پایبند بودن به ارزش‌های انقلاب است

دسته: آخرین خبرها , سیاسی
بدون دیدگاه
جمعه - 23 ژوئن 2017

روز قدس، روز اسلام است
حضور پرشور در راهپیمایی نشانه پایبند بودن به ارزش‌های انقلاب است

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور در راهپیمایی نشان می‌دهد که ما ارزش‌های انقلاب را فراموش نمی‌کنیم و همواره به آنها پایبند هستیم.

سید احسن علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، پیرامون اهمیت روز جهانی قدس و شرکت پرشور در راهپیمایی، اظهار کرد: مردم ما همیشه در صحنه حضور داشته‌اند و این نشانه زنده بودن و پویایی جامعه ماست.

وی افزود: شرکت در راهپیمایی نشان می‌دهد که ما ارزش‌های انقلاب را فراموش نمی‌کنیم و همیشه با اصل نظام همراه هستیم.

نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هرچند مشکلات معیشتی در کشور وجود دارد اما مردم ما باز هم به اصول پایبند هستند و در کنار انقلاب و نظام هستند.

وی ضمن دعوت از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی، گفت: این بار هم مردم قطعا حضور گسترده‌ای در راهپیمایی خواهند داشت و دشمنان را ناکام خواهند گذاشت.

علوی در ادامه تصریح کرد: مردم ما هر سال به ندای معمار کبیر انقلاب در سال 58 در اعلام روز جهانی قدس لبیک گفته و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی شرکت می‌کنند و به رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش، پیشتیبانی خود را از مردم فلسطین نشان می‌دهند.

وی در پایان با اشاره به اینکه حضور مردم این انقلاب را حفاظت می‌کند، خاطرنشان کرد: کشور متعلق به همه ایرانیان است و خود مردم هم از این انقلاب و نظام نگهداری می‌کنند.


نوشته شده توسط:modir - 420 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 234
برچسب ها:
دیدگاه ها